Про студію, команду та про те як ми працюємо

Студія дизайну інтер’єру Verbovska Interior Design була створена кілька років тому і за цей час напрацювала досвід постійних клієнтів, захоплені відгуки замовників. Ми працюємо у найрізноманітніших стилях у місті Київ, Київській області та інших містах України. У нас працює команда професіоналів, яка є фахівцями у своїй справі та зможе виконати весь комплекс робіт на об’єкті, починаючи від перепланування приміщення, створення проєкту до якісного ремонту.

Дизайнери вміло створять унікальний інтер’єр приміщення, враховуючи всі нюанси та побажання клієнта. Також наша студія співпрацює з магазинами сантехніки, будівельних матеріалів, меблів, освітлювальних приладів та іншими. Разом з нами ви можете не турбуватися про те, де і як придбати – ми підходимо до дизайну комплексно, і в результаті робіт ви отримаєте поєднання практичності та функціональності, ідеального зовнішнього вигляду вашого приміщення, офісу, ресторану чи квартири.

Які стилі ми можемо запропонувати: класика, лофт, скандинавський стиль, сучасний, нео-класика, хай-тек, еко-стиль, еклектика, прованс, мінімалізм, скандинавський стиль та багато інших. Оскільки зараз у дизайні інтер’єрів практично не залишилося “чистих” стилів, наша команда вміло поєднує кілька різних стилів, у результаті чого замовник отримує гармонійний, затишний простір.

Який би стиль ви не обрали, ви отримаєте ідеальне рішення та комплексний підхід. Наші фахівці зроблять свою роботу у найкоротші терміни за прийнятними цінами.